Samen 3 dagen Polen ontdekken in een blokhut met open haard!

Idyllisch gelegen, tussen de prachtige bossen en meren en slechts 30 km van de Duitse grens, bevindt zich het Center Hotel Angelos Bronków. Ontdek de regio Bronków aan het Lebus Meer bij een lange wandeling, of met de koets, fiets of te paard. In de zomer nodigen twee meren uit om te zwemmen of een romantische picknick aan het meer te maken. Ook voor vissers is het gebied een paradijs. Mogelijkheden om te winkelen zijn er in overvloed in de steden en de prijzen zijn zeer goedkoop. Rij bijvoorbeeld naar de dichtstbijzijnde stad Zielona Gora (ongeveer 20 km), hier zijn een tal van winkels, boetiekjes en warenhuizen. De wonderlijke rust en brede, ongerepte natuur zorgen voor een ontspannen en rustgevende vakantie in Polen!

- 3 dagen Polen ontdekken in een blokhut met open haard
- Voor 2 personen
- 2 overnachtingen
- 2 x uitgebreid ontbijtbuffet in het hotelrestaurant of broodjesservice in de blokhut
- Gratis parkeerplaats direct bij het huis
- Kinderen t/m 4 jaar mogen gratis mee!

Let op: De blokhutten zijn momenteel helemaal volgeboekt. Reserveren kan weer vanaf 19 september 2016.

- Het arrangement is geldig tot 12 maanden na het winnen van de veiling
- Een combinatie van de waardebonnen is niet mogelijk

  • Administratiekosten Veilingkans.nl € 3,95

- Eigen vervoer
- City tax € 2,-  per persoon per dag
- Servicekosten € 25,- (ter plaatse te betalen)

Extra personen:
- 5 t/m 9 jaar: € 7,50 p.n.
- 10 t/m 15 jaar: € 10,- p.n.
- Vanaf 16 jaar: € 20,- p.n.

Optioneel bij te boeken:
- Extra nacht: € 20,- p.p.p.n.
- Huisdieren € 5,- per nacht

Het Center Hotel Bronków biedt acht kamers en drie blokhutten. De kamers zijn voorzien van een badkamer en een kleurentelevisie met afstandsbediening. Het terrein is ruim en biedt alles wat je nodig hebt voor een geslaagde vakantie, zoals een restaurant biertuin, tafeltennis, volleybalveld, speeltuin, barbecue en een parkeerterrein met camera-bewaking. Ontdek de regio Bronków aan het Lebus Meer bij een lange wandeling, of met de koets, fiets of te paard. In de zomer nodigen twee meren uit om te zwemmen of maak een romantisch picknick aan het meer. Voor vissers is het gebied een paradijs.
Mogelijkheden om te winkelen zijn er in overvloed in de steden en de prijzen zijn zeer goedkoop. Rij bijvoorbeeld naar de dichtstbijzijnde stad Zielona Gora (ongeveer 20 km), hier zijn een tal van winkels, boetiekjes en warenhuizen. De wonderlijke rust en brede, ongerepte natuur zorgen zeker voor een ontspannen en rustgevende vakantie in Polen!