Verblijf een weekend in de Trekkershut op Vakantiepark Heino

Camping Overijssel. Je zult je hier snel thuis voelen! Camping Heino is een prachtige gemoedelijke camping in Overijssel. Gelegen in en rondom mooie natuurgebieden en een bosrijke omgeving. Het is zeer geschikt voor gezinnen met jonge kinderen tot 12 jaar, opa’s en oma’s met of zonder kleinkinderen of voor mensen die heerlijk van de rust of de natuur willen genieten of lekker willen fietsen. Het park heeft een goed restaurant, een binnen zwembad, snackbar of een pizzeria waar je zelf je pizza kunt bakken. Win deze veiling en kom een weekend lekker tot rust!

- Voor 3 personen een heel weekend verblijven in de trekkershut op Vakantiepark Heino

- Dit arrangement is te boeken tot 12 maanden na het winnen van de veiling
- De waardebon is geldig vanaf 27 maart t/m juni en in de maand september
- Niet geldig in het hoogseizoen (de maanden: juli en augustus)
- Persoon bij te boeken vanaf 30 per nacht

  • Administratiekosten Veilingkans.nl € 3,95

- Borg faciliteitensleutel € 20,- (deze krijgt u terug bij vertrek)

Optioneel
- Internet € 5,- per dag
- Bedlinnen/kussen/dekbed € 10,- per persoon (niet verplicht eigen spullen toegestaan)
- Fietsverhuur € 6.50,- per dag
- Elektrische fiets verhuur € 17.50 per dag