3 dagen puur wellness in een 4* hotel met ontbijt en massage in Werl (Duitsland)!

De Hellweg regio bij het Hotel Maifeld in Werl biedt door zijn centrale ligging ongelofelijk veel mogelijkheden voor jouw vrijetijdsbesteding. Werl ligt tussen Sauerland, Münsterland, het Roergebied en Hellweg in. Met zijn historische binnenstad, het kuurpark, de attractieve voetgangerszone, zijn actieve vrijetijds- en cultuurlandschap met meer dan 100 kilometer wandelpaden en de gezellige gastronomie nodigt Werl uit tot verpozen, flaneren en gewoon ontspannen. Interessante gebouwen, idyllische steegjes en straten met gerestaureerde vakwerkhuizen, de kasteelruïne en het kuurpark kunnen bezichtigd worden.

  • 2 overnachtingen in een standaardkamer in Hotel Maifeld in Werl
  • 2x uitgebreid ontbijtbuffet
  • Weldadige Aroma-olie rugmassage (20 minuten)
  • 10% korting in het restaurant
  • Gratis toegang tot het prachtige Saunalandschap en Medifit
  • Gratis Wifi
  • Voor 2 personen
  • T.w.v. € 225,-*

    *Prijs indicatie t.w.v. kan fluctueren i.v.m. verschillende seizoensprijzen maar zal nooit veel schelen

  • Dit arrangement is 6 maanden geldig na het winnen van de veiling

  • Administratiekosten Veilingkans.nl € 3,95

Het Hotel Maifeld - Wellness- & Sporthotel beschikt over 50 kamers en 6 suites, allen uitgerust met de modernste communicatietechnieken.

Alle kamers zijn modern en smaakvol ingericht en beschikken over wc, douche of bad, satelliet tv, kluisje, telefoon, internettoegang, minibar en föhn.

Het gevarieerde ontbijtbuffet staat garant voor een goede start van de dag. De grote trots is wel het omvangrijke wellness- en sauna landschap van bijna 300 m².

Hier kan je bijkomen van de dagelijkse stress en inspanningen en energie tanken voor de komende tijd. Hier vind je bijvoorbeeld een Finse sauna, een Bio-Sanarium en een iers-romeins stoombad. Na een saunagang kan je bij decente muziek in de rustruimte onder een prachtige sterrenhemel relaxen.

Ter afkoeling staan het afgezonderde terras of de ijsbron tot je beschikking. In de strandbar kan je tussen 2 saunagangen een verfrissing nemen. Het groots opgezette sportgedeelte biedt je op 2000m² talrijke mogelijkheden om actief of passief te ontspannen.

Sporten, kegelen, tennissen, badminton, fitness, spier- en rugtraining of een heerlijke massage? Alles is hier aanwezig!

De Regio
waarin het Hotel Maifeld ligt biedt ideale omstandigheden voor prachtige fietstochten. Het overwegend vlakke landschap biedt natuur en de talrijke historische stadjes langs de Soester Börde nodigen uit tot een bezoek.

De afhandeling van het arrangement wordt behandeld door de aanbieder namens het hotel.