Wimperextensions (one by one) in Almere bij Beautysalon Mea Vota!

Altijd al willen stralen als de zon? Met de 'One by one wimperextensions' bij Beautysalon Mea Vota in Almere krijg je een fantastische oogopslag. Het gebruik van mascara is niet meer nodig. Eindelijk mooie, volle, lange, en natuurlijke wimpers. Je wimpers krijgen net iets meer lengte en volume, wat je niet kunt bereiken met de klassieke mascara. Wimpers blijven 5 á 6 weken zitten, lekker makkelijk en extra verzorgd.

  • Wimperextensions (one by one) in Almere bij Beautysalon Mea Vota
  • Voor 1 persoon
  • Duur: ± 1,5 uur
  • T.w.v. € 60,-

  • Het arrangement is te boeken tot 6 maanden na het winnen van deze veiling

  • Administratiekosten Veilingkans.nl € 3,95

De wimperextensions worden bevestigd door de ‘one by one’ techniek (haartje voor haartje). De eigen wimpers worden verlengd waardoor er een prachtige celebrity-look ontstaat. Net alsof die lange wimpers van jezelf zijn! De wimpers zijn zodanig gemaakt dat ze niet te onderscheiden zijn van natuurlijke wimpers, fluweelzacht en sensueel zonder gebruik van mascara maar wel de mascara looks. Ideaal voor elke vrouw die zich niet elke morgen wilt opmaken maar toch goed voor de dag wilt komen.

Je kunt kiezen uit diverse lengte, dikte en model krul. De meest gebruikte lengtes zijn 10, 11, 12 mm lang voor een natuurlijke ‘mascara’ look en voor de echte ‘glamour’ look 13 en 14 mm lang. De meest gebruikte krullen zijn C-krul (creëert de perfecte look) en D-krul (creëert de echte wimperkruller effect) .

Vergeet niet je oogmake-up tijdig voor de afspraak eraf te halen. Schone wimpers zorgen voor een betere hechting. Lenzen mag je gewoon inhouden.