Wellness arrangement bij de Thermen Nijmegen voor 2 personen

Sauna & Beauty de Thermen Nijmegen is een prachtig middel-groot wellness-complex met een sfeervolle Hammam en Rhassoulruimte. Naast 6 verschillende saunacabine's en een heuse tipi in de prachtige buitenruimte, zijn er ook bijvoorbeeld de kruidenbaden, twee met eigen bronwater gevulde zwembaden, hot binnen en buiten whirlpools, stoomcabines of één van de andere sauna's. Ga ook voor de heerlijke opgietingen of het uitstekende restaurant!

  • Wellness arrangement bij de Thermen Nijmegen
  • De gehele dag gebruik maken van alle sauna- en bad faciliteiten
  • Voor 2 personen
  • T.w.v € 55,90

    Faciliteiten:
  • sauna 80 °C Eucalyptus, (waar elk uur Eucalyptusolie opgegoten wordt)
  • sauna 85 °C Eventsauna, waar opgietingen plaatsvinden
  • Lichttherapie-sauna 80 °C
  • Sauna Saunarium 65 °C ,met een iets verhoogde luchtvochtigheidsgraad
  • Een 100 °C Sauna
  • Een 90 °C Finse balken sauna
  • Twee zwembaden, waarvan er één naar buiten doorloopt
  • Turks stoombad
  • Kruidentempel: een stoombad met een heerlijke kruidengeur in het voorste gedeelte en een kruidenbad met ontspannende muziek op de achtergrond
  • Twee bubbelbaden, één binnen en één buiten
  • Kruidenbad
  • Drie dompelbaden
  • Infra-rood sauna
  • Restaurant en wellness arrangementen

  • Dit arrangement is geldig tot 6 maanden na het ontvangen van de waardebon

  • Administratiekosten Veilingkans.nl € 3,95

Wist je dit over de zwembaden?
Om de baden van water te voorzien, is een honderden meters diepe bron geslagen, waaruit het zuiverste water wordt gepompt. Bij de Thermen Nijmegen zwemt u dus in bronwater! ‘s Winters is het heerlijk om vanuit het binnenbad het dampende buitengedeelte in te zwemmen. Ook op zomerse dagen is het volop genieten op de zonneterrassen en tuinen!

Video

Aanbieder

Thermen Nijmegen

Panovenlaan 3
6525 DZ
Nijmegen

Website