Wellness arrangement in Nijmegen bij Sauna & Beauty de Thermen Nijmegen (4 p.)

Sauna & Beauty de Thermen Nijmegen is een prachtig middel-groot wellness-complex met een sfeervolle Hammam en Rhassoulruimte. Naast alle verschillende saunacabine's en een heuse tipi in de prachtige buitenruimte, zijn er ook bijvoorbeeld de kruidenbaden, twee met eigen bronwater gevulde zwembaden, hot binnen en buiten bubbelbaden, stoomcabines of kies één van de andere sauna's! Tevens zijn er  heerlijke opgietingen of ga lekker eten in het restaurant!

  • Wellness arrangement bij Thermen Nijmegen
  • De gehele dag gebruik maken van alle sauna- en bad faciliteiten
  • Voor 4 personen
  • T.w.v € 111,80

Faciliteiten:

  • sauna 80 °C Eucalyptus, (waar elk uur Eucalyptusolie opgegoten wordt)
  • sauna 85 °C Eventsauna, waar opgietingen plaatsvinden
  • Lichttherapie-sauna 80 °C
  • Sauna Saunarium 65 °C ,met een iets verhoogde luchtvochtigheidsgraad
  • Een 100 °C Sauna
  • Een 90 °C Finse balken sauna
  • Twee zwembaden, waarvan er één naar buiten doorloopt
  • Turks stoombad
  • Kruidentempel: een stoombad met een heerlijke kruidengeur in het voorste gedeelte en een kruidenbad met ontspannende muziek op de achtergrond
  • Twee bubbelbaden, één binnen en één buiten
  • Kruidenbad
  • Drie dompelbaden
  • Infra-rood sauna
  • restaurant en wellness arrangementen

  • Dit arrangement is 6 maanden geldig na het winnen van de veiling

  • Administratiekosten Veilingkans.nl € 3,95

  • Wist je dit over de zwembaden?

    Om de baden van water te voorzien, is een honderden meters diepe bron geslagen, waaruit het zuiverste water wordt gepompt. Bij de Thermen Nijmegen zwemt u dus in bronwater! ‘s Winters is het heerlijk om vanuit het binnenbad het dampende buitengedeelte in te zwemmen. Ook op zomerse dagen is het volop genieten op de zonneterrassen en tuinen!

Video