GlowGolf voor 4 personen bij GlowGolf Capelle a/d IJssel (nabij Rotterdam)

Glowgolf is een superleuke activiteit voor het hele gezin. Je speelt minigolf in een mooi fluorescerend decor en je bezoekt een onderwaterwereld die overgaat naar land en eindigt in de jungle. Prachtig om door heen te lopen en het geeft een leuke sfeer. Het hele parcours is uitgelicht door fluorescerende blacklights. Een unieke ervaring die zelfs in 3D mogelijk is als je gebruik maakt van de 3D brillen. Ook leuk voor een kinderfeestje!

  • GlowGolf bij GlowGolf Capelle a/d IJssel (nabij Rotterdam)
  • Voor 4 personen
  • T.w.v. € 32,-

  • De waardebon is geldig tot 6 maanden na het winnen van de veiling

  • Administratiekosten Veilingkans.nl € 3,95

Optioneel: 3D Brillen

De Glowgolf beleving wordt nog groter als je gebruik maakt van speciale 3D brillen. Ze zorgen voor een extra dimensie in vloeren, wanden en decorstukken en ook het spel wordt een stukje moeilijker.
Prijs 3D Brillen € 0,95 euro per stuk

Optioneel: Leuke tip!
Koop bij je arrangement een mooie goudkleurige Glowgolf Kampioen medaille voor de winnaar (van echt metaal) en superleuke Glowgolf Topspeler vaantjes voor de rest van de spelers. Zo gaat iedereen met iets leuks naar huis!
Prijs medailles € 2,75 per stuk
Prijs vaantjes € 0,80 per stuk