Fotoshoot naar keuze in Voorburg bij Fero Studio (1 - 2 personen)

Een fotoshoot op professioneel niveau is nu mogelijk in Voorburg bij Fero Studio. Deze professionele studio biedt veel keuze uit verschillende shoots en met  verschillende decors. Ga samen op de foto in deze prachtige studio en laat je vereeuwigen met je partner, familie of gewoon iemand uit je vriendengroep. Laat deze kans niet liggen en win nu deze veiling.

- Fotoshoot naar keuze in Voorburg bij Fero Studio
- Welkomstdrankje + verrassing voor de kleintjes
- Visagie en haarstyling (voor 1 persoon)
- Kleuranalyse en stylingtips (voor make-up, haar en kleding)
- Gebruik van 3 verschillende decors en 2 keer omkleden (eigen kleding)
- Fotograaf maakt 60 tot 100 foto's
- 1 digitale foto naar keuze (zonder logo en hoge resolutie)
- Voor 1 of 2 personen
- T.w.v. € 250,-

Optioneel bij te boeken:
- Extra visagie en haarstyling voor € 25,- p.p.
- Extra foto's bij te bestellen tegen meerprijs
- Extra personen met een max. van 8 (p.p. € 10,-). Dit is exclusief visagie en haarstyling

Keuze uit verschillende shoots:
- portret
- zakelijk
- romantisch
- zwangerschapsshoot
- model/portfolio
- glamour
- newborn

- Dit arrangement is geldig tot 3 maanden na het ontvangen van de waardebon
- In te wisselen van maandag t/m zondag (ook in de avonduren)
- Op basis van beschikbaarheid en in overleg met de aanbieder

  • Administratiekosten Veilingkans.nl € 3,95