Een Fotoshoot naar keuze in Den Haag bij Fero Studio (1 tot 4p.)

Een fotoshoot op professioneel niveau is nu mogelijk in Den Haag bij Fero Studio. Deze professionele studio biedt veel keuze uit verschillende shoots en met verschillende decors . Ga  in deze prachtige studio samen op de foto en laat je vereeuwigen met je partner, familie of gewoon iemand uit je vriendengroep. Laat deze kans niet liggen en win!

-- : -- : -- 3
Login om te bieden

Hoogste bieder: linne

Naar de nieuwe veiling
Winnaar
Einddatum: 18-01-2021 11:53

De laatste biedingen konden niet worden opgehaald!

  • 311:39:04linne
Toon meer biedingen Minder biedingen tonen

Inhoud arrangement

  • Fotoshoot naar keuze in Den Haag bij Fero Studio
  • Welkomstdrankje
  • Visagie en haarstyling (voor 2 persoon)
  • 1 digitale foto naar keuze (zonder logo en hoge resolutie)
  • Voor 1 tot 4 personen

Optioneel bij te boeken:

  •  Extra visagie en haarstyling voor € 25,- p.p.
  •  Extra foto's bij te bestellen tegen meerprijs
  •  Extra personen met een max. van 8 (p.p. € 10,-). Dit is exclusief visagie en haarstyling

Keuze uit verschillende shoots:

  •  Portret
  •  Zakelijk
  •  Zwangerschapsshoot
  •  Model / portfolio
  •  Glamour
  •  Newborn

  • Dit arrangement is geldig tot 3 maanden na het ontvangen van de waardebon
  • Bekijk de openeningstijden op de website van de aanbieder
  • Op basis van beschikbaarheid en in overleg met de aanbieder

  • Administratiekosten Veilingkans.nl € 3,95

Aanbieder

Fero Studio

  • Keizerstraat 229 2584 BG ‘S-Gravenhage
  • Website