4 dagen aan de Rijn (Duitsland) voor 2 personen inclusief ontbijt

Het 3*** familiehotel restaurant Krone ligt direct aan de Rijn en ca. 7 km van de beroemde Lorelei vandaan. De prachtige locatie in deze fascinerende Rijn regio staat voor pure levensvreugde. Het landschap heeft zich al meer dan honderd jaren niet meer veranderd, maar wel de manier waarop deze ontdekt kan worden en hoe je jouw vakantie kunt doorbrengen. Wil je van de natuur genieten? Dan is er het geweldige wandelpad Rheinsteig, dat meteen achter het hotel begint. Vanaf hier kun je uitgebreide wandelingen ondernemen, waarbij je vele historische burchten kunt bereiken en bezoeken.

- 4 dagen aan de Rijn (Duitsland)
- 1 welkomstdrank
- 3 overnachtingen in een komfort twee-persoonskamer (aan de zijkant)
- 3 x uitgebreid ontbijtbuffet
- 3 x 3-gangen-menu of buffet
- 1 x koffie met gebak
- Optioneel: 20% korting op een rondvaart op de Rijn (bij de receptie)
- Voor 2 personen
- T.w.v. € 375,- *

* Prijs indicatie t.w.v. kan fluctueren i.v.m. verschillende seizoensprijzen maar zal nooit veel schelen

- Op basis van beschikbaarheid van het hotel
- In de maanden mei, augustus en september alleen van zondag tot vrijdag beschikbaar

  • Administratiekosten Veilingkans.nl € 3,95

- Seizoentoeslag in april, juni, juli, oktober: 1 x € 40,- ter plaatse te betalen
- Toeslag voor de maanden mei, augustus, september: 1 x € 60,- ter plaatse te betalen (alleen van zondag tot vrijdag beschikbaar)

Optioneel:
- Honden: € 7/dag (op aanvraag)
- KomfortPluskamer: 15,- € p.p./nacht
- Komfortkamer met balkon en uitzicht op de rijn: 10,- € p.p./nacht
- Korting voor kinderen: tot 3 jaar gratis, tot 6 jaar 50%, tot 12 jaar 25 % (op de kamer van de ouders in een extrabed)

Het hotel restaurant Krone heeft in totaal 31 kamers. Daarvan zijn er in het hotel 22 twee- en 4 één-persoonskamers en in het Gästehaus 2 twee-persoonskamers, 2 appartementen en een vakantiewoning. De kamers zijn voorzien van een douche/wc, haardroger, tv, radio, telefoon en grotendeels met een balkon, waarvan je een direct of zijdelings uitzicht op de Rijn hebt. Alle kamers zijn niet-rokerkamers. Om naar de eerste verdieping te komen, staat er een lift ter beschikking. De standaardkamers zijn individueel ingericht. Begin de dag met een uitgebreid, continentaal ontbijtbuffet met vele lekkere dingen. In het traditionele, gezellige restaurant, nabij de Rijn, kun je genieten van talrijke culinaire gerechten. Een mooie gemetselde stenen muur met open haard, zorgt voor een gemoedelijke sfeer. Geniet van het vrije uitzicht op de Rijn vanaf het rijnterras. Terwijl je een kop koffie drinkt of iets aan het eten bent, kun je de langsvarende schepen bekijken en van het pittoreske landschap genieten. Vanaf het rustige dakterras heb je een prachtig uitzicht op de omliggende bergen. Na een wandeling of na een excursie kun je je in de hotelsauna of in het solarium ontspannen en in de relaxruimte tank je weer nieuwe kracht bij voor verdere ondernemingen. In samenwerking met een massagestudio biedt het hotel je verschillende massages aan. In het Midden-Rijndal staat de wereldberoemde Loreleirots. De beperktheid van het dal, de ongetemde rivier en de geheimzinnige echo hebben waarschijnlijk geleid tot de legende van het blonde meisje op de rotsen.
Langs de Rijn vind je burchten, ruïnes, steden en verschillende soorten wijn. Het Midden-Rijndal is rijk aan afwisselende landschappen, vol opmerkelijke habitats en opmerkelijke culturele monumenten.
Tussen Bonn, Koblenz en Wiesbaden, vind je de 320 km Rheinsteig op de rechteroever van de Rijn op overwegend smalle paden en uitdagende wegen omhoog en omlaag, langs bossen, wijngaarden en met een spectaculair uitzicht. De mogelijkheden voor een gevarieerde vakantie zijn onbeperkt – bijvoorbeeld een boottocht, fietstochten, cultuur, shopping in de dichtbij liggende steden Koblenz, Bonn, Rüdesheim, Wiesbaden, Mainz of Bad Ems.