Verblijf 3 dagen in het koninklijke kasteel Krugsdorf (voor- en naseizoen)

Het Hotel & Golfresort Schloss Krugsdorf is een heel bijzonder adres. Je overnacht in historische kamers van dit koninklijke kasteel Krugsdorf. Dit hotel ligt direct bij een park en bij een golfplaats.

Ontspan bij een heerlijk kop koffie op het grote zonterras, ontdek met de fiets de prachtige omgeving of ontspan in de sauna van het hotel.

  • Verblijf 3 dagen in het koninklijke kasteel Krugsdorf
  • 2 overnachtingen in een comfortabele 2 persoonskamers
  • Kinderen tot 6 jaar slapen gratis in de kamer van de ouders
  • 2 x ontbijt van het uitgebreide buffet
  • Gratis gebruik van de sauna
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi

Let op: dit arrangement is alleen geldig in het voor- en naseizoen!

  • Dit arrangement is 12 maanden geldig na het winnen van de veiling
  • De waardebon is in de periode van 15 oktober tot 30 april te gebruiken
  • Niet te gebruiken tussen 22 december en 2 januari

  • Administratiekosten Veilingkans.nl € 3,95
  • Huisdieren zijn toegestaan en kosten € 10,-  per nacht.
  • Eigen vervoer

Je zult je meteen thuis voelen in dit bijzondere Hotel & Golfresort Schloss Krugsdorf. De uitstekende ligging, de historische sfeer en de attente service zijn de bestanddelen die jouw vakantie perfect maken. De comfortabele tweepersoonskamers zijn 20 m² groot en zijn met douche, televisie, bureau en dagelijkse kranten voorzien. Het restaurant biedt met zijn gezellige sfeer en de uitstekende keuken de perfecte voorwaarden om zich met een heerlijk eten te laten verwennen. Er is keuze uit verschillende wijnen en gerechten, variërend van de Franse tot internationale keuken.

Na een belevenisrijke dag kun je heerlijk ontspannen in de sauna. Verschillende massages kunnen indien gewenst bij geboekt worden.
Laat je betoveren door de Mecklenburgische Seenplatten. Het natuurreservaat Koblentzer See is slechts 10 km verder. Een echte aanrader is een stadsrondleiding in het pittoreske Pasewalk of een bezoek bij het Treincentrum Lokschuppen Pasewalk. Watersportliefhebbers komen in het Lindenbad Pasewalk op hun kosten. Een kanotocht op de rivieren Uecker en Randow is altijd een belevenis.

Het eiland Usedom is ongeveer 100 km van het hotel en de Hanze- en universiteitsstad Greifswald is binnen ca. 1 uur met de auto te bereiken.