Prachtige ijssculpturen bewonderen met het gezin in Scheveningen

Kijk met het gezin jullie ogen uit bij de ijssculpturen expositie in Scheveningen vlak bij de pier.
Waan je in het thema van Tales of Steam & Ice, een fantasie gebaseerde wereld die zich afspeelt in de 19e eeuw.

  • Family ticket (2 volw. + 2 kind tot 11 jaar.) voor de expositie in de grote gekoelde tent op het strand naast de Pier
  • De expositie bestaat uit 12 verschillende scenes met in totaal zo'n 25 beelden
  • Kinderen t/m 3 jaar gratis entree
  • T.w.v. €25,-

  • Vanaf 13-12-2018 tot 05-01-2019
  • Openingstijden:
    - Maandag t/m zondag 10:00 - 19:00 uur
    - Kerstvakantie 10:00 - 20:00 uur

  • Administratiekosten Veilingkans.nl € 3,95

Kleed je warm aan het is maar liefst -15 graden in het gekoelde deel van de tent.
Geniet in de gezellige verwarmde voortent van een hapje & drankje.

Aanbieder

Cool Event Scheveningen

Gevers Deynootplein 121
2586 CR Den Haag

Website