Gellak handen + gratis gellak voeten bij Schoonheidssalon 1993 in Scheveningen

Prachtige nagels op je handen en voeten. Laat je handen en voeten verzorgen door de specialisten van Schoonheidssalon 1993.

  • Gellak voor zowel de handen als voeten bij Schoonheidssalon 1993 in Scheveningen
  • Duur: 60 minuten
  • Voor 1 persoon
  • T.w.v. € 70,-

Bij het winnen van dit arrangement krijg je de gellak voor je voeten cadeau.

  • Tot 3 maanden na het winnen van de veiling
  • Maandag t/m vrijdag van 11:00 tot 19:00 uur

  • Administratiekosten Veilingkans.nl € 3,95

Gellak handen:
Het lakken van je nagels is een kunst op zich. Hoe mooi ze er ook uitzien direct na het lakken, lijken zo altijd binnen een paar dagen alweer te beschadigen. Gelukkig zijn deze problemen voorgoed verleden tijd. Gellak is een beschermende gel die wordt uitgehard onder uv-licht. Het resultaat: glanzende, sterke nagels die tot wel 2 weken perfect en onbeschadigd blijven.

Gellak voeten:
Wekenlang perfect gelakte teennagels. Als iets te mooi klinkt, dan is dat vaak ook zo,  maar niet met gellak! Bij een gellak pedicure wordt de semi-permanente lak op je teennagels aangebracht en vervolgens uitgehard onder een uv-lamp. Het resultaat mag er dan ook zijn: hoogglanzende en sterke nagels die niet beschadigen, en dat zonder droogtijd.

Aanbieder

Schoonheidssalon 1993

Nieuwe Parklaan 83
Den Haag

Website