Samen 3 dagen genieten in Boppard, de parel van de Rijn

Bij de grootste lus van de Rijn, omringd door bossen en wijnbergen, ligt Boppard, een lieflijk, romantisch stadje met een historisch verleden en een levendig heden. De parel van de Rijn! Hier vind je het mooie 3* Superieur Hotel Ebertor. Met één van de mooiste en grootste terrassen aan de Rijn en een meer dan 700 jaar oude kloosterkelder is hotel Ebertor een bijzonder logeeradres in Boppard. Het 3* superieur Hotel Ebertor is het perfecte uitgangspunt om het mooie stadje Boppard en de prachtige omgeving te ontdekken.

  • 2 overnachtingen in een 2 persoonskamer in Boppard, Duitsland
  • 2x ontbijtbuffet
  • Een gratis dessert bij bestelling a la carte op de 1e avond
  • Op de 2e avond bij bestelling van de kaart een drankje bij het eten
  • Gratis gebruik van de sauna
  • Gratis wifi in de hotellobby
  • Voor 2 personen
  • T.w.v. € 160,40* ( 2 overnachtingen € 80,20,- p.n.)

    *Prijs indicatie t.w.v. kan fluctueren i.v.m. verschillende seizoensprijzen maar zal nooit veel schelen

  • Dit arrangement is 1 jaar geldig na het winnen van de veiling
  • Een combinatie van de waardebonnen is niet mogelijk
  • Op basis van beschikbaarheid van het hotel

  • Administratiekosten Veilingkans.nl € 3,95
  • Toeristenbelasting € 0,50/p.p.p.d.
  • Honden toegestaan € 9,50 per dag
  • Parkeren bij het hotel: € 5,- /dag
  • Eigen vervoer

Het hotel ligt direct aan de Rijn en verwent je in gemoedelijke atmosfeer gedurende drie heerlijke dagen. Het heeft een historische kloosterkelder, een nieuw aangelegde tuinrestaurant met Rijnbar, een groot Rijnterras en de om haar excellente keuken bekend staande Brasserie Eberbach.

Alle kamers beschikken over douche/wc, Sateliet-TV, radiowekker en WLAN. Hier kan je heerlijk bijkomen van een dag vol nieuwe evaringen. Geniet van de gezellige woonkultuur, die aan ambience en service niets te wensen over zal laten.

De Gastronomie van dit hotel staat bekend om haar uitmuntende regionale en internationale keuken. De stijlvolle Brasserie "Eberbach" is het middelpunt van het hotel. In de historische atmosfeer van de 700 jaar oude gewelfde kloosterkelder kunt u genieten van de kookkunst uit vervlogen tijden.

In het dal van de Lorelei heeft Boppard haar gasten veel te bieden. Het ligt direct aan de grootste rijnlus en aan de voet van een oorspronkelijk bosrijk berglandschap.De bijzonder zonnige ligging van de wijnbergen zorgt voor de uitmuntende kwalteitswijnen.

In het Rijndal liggen ook enkele van de mooiste burchten van Duitsland, zoals bijv. de Marksburg in Braubach, Burg Rheinfels in St. Goar, Schloss Stolzenfels in Koblenz, Burg Pfalzgrafenstein in Rhein vor Kaub, Burg Sonneck bij Niederheimbach of de Ehrenburg.

Uiteraard mogen een boottocht op de Rijn door het romantische dal van de Lorelei en de stoeltjeslift, met een adembenemend uitzicht, niet op uw programma ontbreken.

Een uitstapje waard zijn ook de wandeltochten door de romantische wijnhellingen van de plaats.
Ook de wijndegustaties bij een van de 16 wijnteeltbedrijven in Boppard zijn de moeite waard.