3 dagen de wereldstad Berlijn in een 4-sterren hotel (2 p.)!

Berlijn moet iedereen een keer gezien hebben. Hier ligt enorm veel historie en ontelbare bezienswaardigheden! De Brandenburger Tor, de televisietoren, Potsdamer Platz, flaneren over de betoverende Unter den Linden of een bezoek aan de Berliner Dom? Je zult tijd te kort komen. Uitganspunt voor je dagen in Berlijn is het 4-sterren Mercure Hotel Berlin Tempelhof Airport. Dit hotel kenmerkt zich door hoog comfort niveau en een gunstige ligging in deze opwindende wereldstad. Binnen 3 minuten ben je bij de metro welke je snel naar de één van de vele bezienswaardigheden brengt.

- 2 overnachtingen in een comfortabele tweepersoonskamer in Berlijn, Duitsland
- 1 x Vitarium p. p. (30 min. Bio-lichtsauna met muziek en aromatherapie)
- 2x een uitgebreid ontbijt buffet
- Gratis gebruik van de sauna- en fitnessomgeving
- 10 % korting in het restaurant
- Gratis parkeren
- Voor 2 personen
- T.w.v. € 254,-
 *Prijs indicatie t.w.v. kan fluctueren i.v.m. verschillende seizoensprijzen maar zal nooit veel schelen.

- Dit arrangement is 1 jaar geldig na het winnen van de veiling
- Op basis van beschikbaarheid van het hotel

  • Administratiekosten Veilingkans.nl € 3,95

- Eigen vervoer

Het 4-sterren Mercure Hotel Berlin Tempelhof Airport biedt u naast moderne comfortabele kamers een uitnodigend Restaurant, een bar en een 250 m² grote Wellness - en fitnessomgeving. De kamers zijn gezellig en smaakvol ingericht en voorzien van airco. Verder zijn ze voorzien van geluidsdempende wanden en dubbelglas, wat garant staat voor een rustig verblijf. In het modern ingerichte Restaurant „Papillon“ wordt u verwend met heerlijke regionale en internationale gerechten.

Daarnaast heb je een ruime keuze uit goede wijnen. De Lobbybar nodigt uit voor een paar gezellige uurtjes en biedt een ruime keuze aan drankjes en hapjes. Als je wilt kan je ook heerlijk ontspannen in de ruime wellness- en fitness omgeving, welke zich op de 6e verdieping bevindt, met een heerlijk uitzicht over Berlijn. Hier vindt je o.a. een Finse sauna, een stoombad, een Vitarium en een solarium.

In de directe omgeving van het hotel vind je goede restaurants en winkels. Ook zijn er prachtig aangelegde parken te vinden. Berlijn staat natuurlijk bekend om zijn talrijke bezienswaardigheden. Uiteraard staat een bezoek aan de Brandenburger Tor op je programma, met o.a. het J.F. Kennedy museum als Highlight. Na de val van de Berlijnse Muur is de poort het symbool van de Duitse eenheid. De loop van de Muur is met stenen in het wegdek aangegeven.

Iets verderop vind je het modernste plein van Europa: de Potsdamer Platz, met het indrukwekkende Sony Center. Een prachtig uitzicht over Berlijn biedt de Fernsehturm. Het restaurant draait continue, hierdoor heb je een 360 graden uitzicht.

De afhandeling van het arrangement wordt behandeld door de aanbieder namens het hotel.